Licencijos organizuoti mažąsias LOTERIJAS

Mažoji loterija – kai loterijos bilietai platinami ir loterija organizuojama sporto varžybų, kultūros arba kito viešo renginio metu ir laimėjimai išduodami iki renginio pabaigos, ir kurios numatomų išplatinti bilietų nominali vertė neviršija 100 000 litų.

Valstybės rinkliavos dydžiai:

  • už licencijos organizuoti mažąją loteriją išdavimą – 4000 litų;
  • už licencijos organizuoti mažąją loteriją patikslinimą ar dublikato išdavimą – 50 litų

 

Valstybės rinkliavos mokėjimo rekvizitai:
Gavėjas Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija
Gavėjo bankas „Swedbank”, AB
Banko kodas 73000
Sąskaitos Nr. LT24 7300 0101 1239 4300
Mokesčio pavadinimas Valstybės rinkliava už licencijos organizuoti mažąją loteriją  išdavimą
Įmokos kodas 53019

Už Kauno miesto savivaldybės teikiamas administracines paslaugas asmenys, turintys mokėjimo korteles, gali sumokėti naudodamiesi elektroniniais kortelių skaitytuvais, įrengtais Priimamojo Interesantų aptarnavimo poskyryje. Už mokėjimo operacijos atlikimą asmuo moka: 3 Lt, jei elektroninė kortelė yra išduota AB SEB banko; 3 Lt  ir 1 proc. nuo mokamos sumos, jei elektroninė kortelė yra išduota kito banko. Atlikus mokėjimo operaciją, elektroninis kortelių skaitytuvas išduoda apmokėjimo kvitą, kuris gali būti pateiktas kaip atsiskaitymą patvirtinantis dokumentas.

Licencijų organizuoti mažąją loteriją išdavimo, patikslinimo, galiojimo sustabdymo, galiojimo sustabdymo panaikinimo ir galiojimo panaikinimo tvarką reglamentuoja:

Lietuvos Respublikos loterijų įstatymas (Žin., 2003, Nr. 73-3341)
Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. gruodžio 9 d. nutarimas Nr. 1550 „Dėl Didžiųjų ir mažųjų loterijų licencijavimo taisyklių patvirtinimo“ (Žin., 2003, Nr. 116-5264; 2012, Nr. 21-944)

 

Informaciją teikia Sonata Šėlienė, tel. (8 37) 42 58 02, faksas 42 56 76, el. paštas [email protected]

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content