Šaulių skveras Linksmadvaryje

Š. m. rugsėjo 19 d. Erdvės ir Maisto gatvių sankirtoje esančiam skverui suteiktas Šaulių vardas.

Prieš 24 metus tautodailininkas V. Medzevičius šiame skvere pastatė tris kryžius, skirtus 1991 m. sausio 13- osios aukoms atminti, Lietuvos partizanams ir Lietuvos šaulių sąjungai.

Šią vasarą Lietuvos šaulių sąjunga ėmėsi skverą tvarkyti ir globoti. Tautodailininkas Algimantas Kulieša akmenyje iškalė Lietuvos šaulių sąjungos ženklą.

Skvero atidarymo iškilmėse be garbių Lietuvos šaulių sąjungos vadų, taip pat dalyvavo ir kariuomenės kapelionas Tomas Karklys, LR seimo narys Rytas Kupčinskas ir Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė.

Linksmadvario gyventojus šauliai pavaišino labai skania kareiviška koše.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content