Šančių seniūnijos kandidatų į seniūnaičius sąrašas

Šančių seniūnijos kandidatai į seniūnaičius:

Šlaito seniūnaitija:

  1. Vladas Putinauskas.
  2. Vilma Ragauskienė.

Šančių Ąžuolyno seniūnaitija:

  1. Vilma Jūratė Ambrazaitienė.
  2. Audrius Kalvėnas.

Kranto al. seniūnaitija:

  1. Vladas Sungaila.
  2. Rita Namikienė.

Geležinkelio seniūnaitija:

  1. Darius Gecevičius.
  2. Janina Audra Fiserienė.

Aukštųjų Šančių seniūnaitija:

  1. Eglė Daiva Kanikovienė.
  2. Artūras Zinkovskij.

Informuojame, kad seniūnaičiai bus renkami balsavimo būdu – gyventojams balsuojant elektroninėmis ryšio priemonėmis internetu arba pildant popierinius balsavimo lapus Šančių seniūnijos patalpose. Neįgalieji, dėl ligos laikinai nedarbingi, 70 metų ir vyresni, dėl sveikatos būklės negalintys atvykti balsuoti rinkėjai iš anksto užsiregistravę tel. +370 (37) 34 22 49 galės balsuoti ir namuose.

Balsavimas, pildant balsavimo lapus, vyks Šančių seniūnijos patalpose A. Juozapavičiaus pr. 84, Kaunas, rugsėjo 9–13 d. d. imtinai:

I, II nuo 8–12 val. iki 12.45–17 val.

III, IV nuo 8–12 val. iki 12.45–19.30 val.

V nuo 8–12 val.

Daugiau informacijos apie seniūnaičių rinkimus: seniunaiciai.kaunas.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content