Įvertinkite saugumo jausmą Kauno mieste

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas įgyvendindamas programą „Saugi Kauno apskrities 2015-2016” parengė anketą skirtą saugumo jausmo įvertinimui Kauno mieste. „Saugi Kauno apskritis“ – tai programa, skirta gerinti Kauno apskrities policijos bendradarbiavimą su Kauno apskrities gyventojais, vietos savivaldomis, vietos bendruomenėmis, teikti gyventojų lūkesčius atitinkančias paslaugas, didinti gyventojų pasitikėjimą policija, įtraukti Kauno apskrities bendruomenę į saugios aplinkos kūrimą.

 

Ši ilgalaikė strateginio bendradarbiavimo programa – inovacinis problemų sprendimo būdas, kuriame dalyvauja, problemos sprendimu, suinteresuotos pusės. Panaudojimas strateginių partnerių stipriųjų pusių leis užtikrinti kokybišką problemos sprendimo procesą.

 

Prašome Kauno miesto gyventojų užpildyti žemiau esančia anketa ir taip prisidėti prie saugios aplinkos kūrimo Kauno mieste. Kuo daugiau Kauno miesto gyventojų atsakys į šią anketą, tuo tikslesni ir statistiškai pagrįsti duomenys bus gauti, kurie turės įtakos policijos darbo organizavimui.

http://apklausa.lt/f/-saugi-kauno-apskritis-2015-2016-y2xwu47/answers/new.fullpage

 

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content