15-oji Aleksoto šventė

Šį savaitgalį vyko 15-oji Aleksoto šventė, kurios metu pasirodė puikūs atlikėjai, vyko daugybė įvairių pramogų.

Įspūdingoje eisenoje su tikra Marvelės dvaro karieta ir dvaro poniomis iš Raudondvario, Gelgaudiškio, Paežerių, Vaškų dvarų, dalyvavo ir VDU rektorius Juozas Augutis, VDU Kauno Botanikos sodo direktorius Nerijus Jurkonis, Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė.

Pramogas vaikams organizavo „Vakarienės namai“, vaikų kambarys „Pelėdžiukas“, Lietuvos sporto universiteto studentai, Kauno skraidūnų klubas. Norintys šventę pamatyti iš dangaus buvo kviečiami pakilti oro balionu.

Pasakiško skonio blynais visus vaišino „Retromobile“.

Angeliškais balsais žavėjo VDU Muzikos akademijos studentai ir Kauno muzikinio teatro solistai Sabina Martinaitytė, Raminta Vaicekauskaitė, Liudas Mikalauskas, profesorės Sabinos Martinaitytės ir docentės Audronės Eitmanavičiūtės mokiniai- Ieva Goleckytė, Jurgis Jarašius, Martynas Žukauskas, Osvaldas Petraška, Monika Pleškytė, Gabrielė Kuzmickaitė, Rapolas Baranauskas, pianistė Kotryna Kaklauskaitė. Populiarias ukrainiečių liaudies dainas atliko aktorius, režisierius ir dainininkas Andrej Besčastnyj.

Polonezo ir polkos ritmu sukosi Gelgaudiškio dvaro šokėjų poros. Nuotaikingais pasirodymais žavėjo Deimantės Ūsienos vaikų mados teatras bei Šv. Pranciškaus gimnazijos dainininkai ir J. Dobkevičiaus progimnazijos šokėjai.

Karybos paveldo klubo Kauno pavieto Laisvieji šauliai patrankos šūviais pasveikino visus susirinkusius.

Įspūdingai dekoruotus skėčius parodai ruošė Aleksoto mokyklų ir ikimokyklinių įstaigų vaikai.

Aleksoto šventę užbaigė užburiantis šou baleto su ugnimi trupės „Ugnies valdovai“ pasirodymas.

 

Dėkojame šventės rengėjams ir dalyviams.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content