2014-11-17 Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė ir Kauno miesto savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba pasirašė bendradarbiavimo susitarimą

Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė, atstovaujama Valstybės kontrolierės Giedrės Švedienės, ir Kauno miesto savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba, atstovaujama Savivaldybės kontrolierės Žanos Gasparavičienės, 2014 m. lapkričio 17 d. pasirašė bendradarbiavimo susitarimą. Susitarimo tikslai ir būtinumas grindžiami tuo, kad yra siekiama pasidalyti profesine audito patirtimi, gerąja audito praktika ir plėtoti bendradarbiavimą išorės auditų klausimais. LR Valstybės kontrolė, būdama aukščiausioji audito institucija ir teikdama išvadą LR Seimui dėl nacionalinio finansinių ataskaitų rinkinio, turi gauti užtikrinimą, kad savivaldybių konsoliduotųjų finansinių ataskaitų rinkinių auditai atlikti tinkamai ir kokybiškai. Institucijoms yra tikslinga keistis informacija apie audito rezultatus Savivaldybės biudžeto vykdymo, lėšų ir turto valdymo, naudojimo ir disponavimo jais ir kitose srityse, kad būtų išvengta audito procedūrų dubliavimo, siekiant pasinaudoti atlikto darbo rezultatais.Valstybės kontrolė, atlikdama 2014 m. valstybinio audito programoje suplanuotus savivaldybių ir nacionalinio finansinių ataskaitų rinkinio valstybinius finansinius (teisėtumo) auditus bei Kauno miesto savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba, atlikdama Kauno miesto savivaldybės 2014 m. konsoliduotųjų ataskaitų rinkinio auditą, sutarė suderinti audito strategijas, aptarti audito programas ir taikyti 600 Tarptautinio audito standartą.

„Tikiu, kad atsakomybė prieš save ir kolegas iš kitos institucijos, planavimas ir sprendimų priėmimas bei užduočių atlikimas tarpusavyje bendradarbiaujant, skatins atliekamų auditų efektyvumą ir jų kokybės gerinimą, padės profesionaliau parengti audito ataskaitas ir išvadas“, – sakė valstybės kontrolierė G. Švedienė.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content