Ženklas „Kaunas auga”

Pradėjęs įgyvendinti įvairius projektus, Kaunas pradeda naują etapą, kurį visa Lietuva žinos „Kaunas auga“ vardu. Tai – realybėje kuriama sėkmės istorija apie veržlų, ambicingą ir augantį miestą, kurį kuria darbštūs, kūrybingi ir didelių svajonių turintys žmonės. Naujasis Kauno veidas palengvėjo, supaprastėjo, yra dinamiškesnis ir veržlesnis, Kaunas toliau kuria, žaidžia, keičiasi, kviečia atvykti ir augti kartu.

Kaunas auga – žmonėmis, idėjomis, planais, renginiais, investicijomis. Judame tik pirmyn, kviečiame prisijungti ir skleisti šią žinią.

Naujasis Kauno miesto veidas – ženklas – tai iki šiol naudoto logotipo naujoji versija, kuri tapo drobe išreikšti savo viziją, laisvai žaisti. Paprastesnių formų bei silueto, aiškiai išreikštas logotipas prie savęs prisijungė žodį „auga“ bei dvi kryptį, judėjimą simbolizuojančias rodykles. Lengvesnės, gaivesnės spalvos suteikia jaunatviškumo, kurios puikiai suspindi skaitmeninėje erdvėje.

Atsisiųskite „Kaunas auga“ logotipą:

Kaunas auga JPG

Kaunas auga EPS

Kaunas auga AI

 

„Kaunas auga“ spalvos:

 

Atsisiųskite „Kaunas auga“ šriftą: Open Sans
Kaunas auga stiliaus knyga

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content