Skelbimas dėl valstybės tarnautojo atrankos į akcinės bendrovės „Kauno energija“ stebėtojų tarybos nario vietą

SKELBIMAS

DĖL VALSTYBĖS TARNAUTOJO ATRANKOS Į AKCINĖS BENDROVĖS „KAUNO ENERGIJA“ STEBĖTOJŲ TARYBOS NARIO VIETĄ

 

Kauno miesto savivaldybės meras inicijuoja valstybės tarnautojo atranką į akcinės bendrovės „Kauno energija“ (toliau – Bendrovė), juridinio asmens kodas 235014830, adresas: Raudondvario pl. 84, LT-47179 Kaunas, stebėtojų tarybos nario, turinčio kompetenciją finansų (finansų valdymo, finansų analizės ar audito) srityje, vietą.

Bendrovės stebėtojų tarybos narių skaičius – 3.

Bendrovės stebėtojų tarybos narys renkamas likusiam Bendrovės stebėtojų tarybos kadencijos laikotarpiui – iki 2027 m. vyksiančio Bendrovės eilinio visuotinio akcininkų susirinkimo dienos.

Atlygis –1/8 Bendrovės direktoriaus vidutinio mėnesinio darbo užmokesčio.

 

Aktualios nuorodos:

Atranka vykdoma, vadovaujantis Valstybės tarnautojų ir kitų pasirenkamų asmenų į Kauno miesto savivaldybės valdomos bendrovės kolegialų organą parinkimo procedūrų gairėmis, patvirtintomis Kauno miesto savivaldybės mero 2023 m. balandžio 20 d. potvarkiu Nr. M-84 „Dėl valstybės tarnautojų ir kitų pasirenkamų asmenų į Kauno miesto savivaldybės valdomos bendrovės kolegialų organą parinkimo procedūrų gairių patvirtinimo“: https://ta.kaunas.lt/legal-acts

Bendrovės interneto svetainės adresas: https://www.kaunoenergija.lt/
Bendrovės strategijos santrauka: https://www.kaunoenergija.lt/apie-bendrove
Kauno miesto savivaldybės lūkesčių raštas Bendrovei ir Bendrovės stebėtojų tarybos nario veiklos sutarties projektas: https://www.kaunas.lt/administracija/struktura-ir-kontaktai/pavaldzios-imones-ir-istaigos/ab-kauno-energija/

 

Reikalavimai, kuriuos turi atitikti valstybės tarnautojas:

 1. Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių turto valdymo, naudojimo ir disponavimo juo įstatymo 23 1 5 dalyje nustatytus bendruosius reikalavimus.
 2. Kauno miesto savivaldybės mero nustatytus specialiuosius reikalavimus:

2.1. ne mažesnė kaip 5 metų vadovavimo darbo finansų valdymo, konsultavimo, finansinių paslaugų teikimo, audito srityse patirtis;

2.2. vidaus kontrolės ar rizikų valdymo patirtis;

2.3. investicijų projektų finansinių išteklių valdymo patirtis.

 

Pageidautini kandidatų privalumai:

 1. komandinio darbo ir bendradarbiavimo su suinteresuotomis šalimis gebėjimai;
 2. veiklos matavimo, duomenų valdymo ir kontrolės metodų taikymo patirtis.

 

Dokumentai, kuriuos privalo pateikti valstybės tarnautojas:

 1. kandidato paraiška dalyvauti atrankoje ir sąžiningumo deklaracija (Priedas Nr. 1);
 2. pasirašytas informacinis pranešimas dėl asmens duomenų tvarkymo (Priedas Nr. 2);
 3. kandidato gyvenimo aprašymas;
 4. kandidato motyvacinis laiškas;
 5. kandidato tapatybę patvirtinančio asmens dokumento kopija.
 6. Organizatoriaus ir (ar) Atrankos komisijos prašymu gali būti prašoma pateikti papildomus dokumentus, patvirtinančius atitiktį nurodytiems bendriesiems ir specialiesiems reikalavimams.

 

Kandidatai dokumentus turi pateikti iki 2024 m. kovo 13 d. imtinai.

 

Dokumentų pateikimo būdas

Paštu (registruotu laišku ar per kurjerių tarnybą), adresu: Kauno miesto savivaldybės administracija, Laisvės al. 96, Lt-44251 Kaunas, nurodant „Atranka į AB „Kauno energija“ stebėtojų tarybos narius“.
Elektroniniu paštu, adresu strateginio.planavimo.analizes.programu.valdymo.skyrius@kaunas.lt, nurodant „Atranka į AB „Kauno energija“ stebėtojų tarybos narius“.
Pateikiamos dokumentų kopijos, o dokumentų originalus gali būti prašoma pateikti, jei kandidatas bus pripažintas atrankos laimėtoju.

 

Kontaktinis asmuo: Ingrida Serapinienė, Kauno miesto savivaldybės administracijos Strateginio planavimo, analizės ir programų valdymo skyriaus Juridinių asmenų stebėsenos ir analizės poskyrio vyr. specialistė,  tel. 8 (37) 226682, [email protected]

 

PRIDEDAMA:

 1. Kandidato paraiška dalyvauti atrankoje ir sąžiningumo deklaracija (Priedas Nr. 1);
 2. Pasirašytas informacinis pranešimas dėl asmens duomenų tvarkymo (Priedas Nr. 2).

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content