Perkamo nekilnojamojo turto skelbimas

Kauno miesto savivaldybė (toliau – Savivaldybė), kodas 188764867, Laisvės al. 96, 44251 Kaunas, tel. (8-37) 42 26 31, el. p. info@kaunas.lt, įgyvendindama iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų finansuojamą projektą „Bendruomeninių apgyvendinimo bei užimtumo paslaugų asmenims su proto ir (arba) psichikos negalia plėtra Kauno mieste“, skelbiamų derybų būdu perka 2 (dvi) skirtingų plotų negyvenamąsias patalpas (pastatus) Kauno mieste, išskyrus Kauno miesto 15.1-15.6 nekilnojamojo turto verčių zonas (www.regia.lt) (detalesnė informacija pateikiama Patalpų (pastatų) pirkimo skelbiamų derybų būdu sąlygų apraše).

Perkamos patalpos (pastatai):

  1. ne mažesnės kaip 400 kv. m ir ne didesnės kaip 450 kv. m bendrojo ploto patalpos;
  2. ne mažesnės kaip 210 kv. m ir ne didesnės kaip 250 kv. m bendrojo ploto patalpos.

Patalpų (pastatų) naudojimo paskirtis – negyvenamosios paskirties (administracinės, paslaugų, gydymo). Patalpos turi būti teritorijose, kuriose yra nutiesti inžineriniai tinklai bei susisiekimo komunikacijos. Nebus perkamos patalpos (pastatai), kurių apribota valdymo, naudojimo ar disponavimo jomis teisė, avarinės būklės.

Kandidatai pirkimo skelbiamų derybų būdu sąlygas ir kitus dokumentus, susijusius su patalpų (pastatų) pirkimu, laisvai ir nemokamai gali gauti nuotoliniu būdu – jos skelbiamos internete, Savivaldybės interneto svetainėje adresu: http://www.kaunas.lt/verslas-finansai/turtas/ skiltyje “Nekilnojamasis turtas”.

Pasiūlymai su Patalpų (pastatų) pirkimo skelbiamų derybų būdu sąlygų apraše nurodytais dokumentais dalyvauti skelbiamose derybose (toliau – Pasiūlymas) turi būti pateikti iki 2021 m. gruodžio 13 d. 10.00 val., darbo dienomis ir valandomis. Vėliau pateikti Pasiūlymai nebus nagrinėjami ir bus grąžinti juos pateikusiems kandidatams. Pasiūlymai užklijuotame voke su užrašu: „Žemės sklypų ir patalpų pirkimo komisijai“ nurodant kandidato rekvizitus pateikiami Savivaldybės administracijos Nekilnojamojo turto skyriui, J. Gruodžio g. 9, Kaune. Pasiūlymą kandidatas gali pateikti pats (pateikimo laiką iš anksto suderinus žemiau nurodytais telefonais), per kurjerį arba atsiųsti paštu nurodytu adresu.

Kandidatas ar jo įgaliotas atstovas pateikia užpildytą ir pasirašytą Pasiūlymą (atskirai dėl kiekvienos siūlomos pirkti patalpos (pastato), patalpų (pastato) nuosavybės teisę patvirtinančių dokumentų kopijas, kadastrinių matavimų bylos ir įgalinimus patvirtinančių dokumentų, suteikiančių teisę asmeniui parduoti ir derėtis dėl patalpų (pastatų) pardavimo kopijas. Pasiūlymai dalyvauti derybose ir kiti dokumentai pateikiami lietuvių kalba.

Išsamesnė informacija teikiama: tel. +370 645 15281, +370 679 44895 ir 204631, el. paštu olga.ridzeviciene@kaunas.lt ir (ar) dangira.naujokiene@kaunas.lt.

Pasiūlymo forma

Patalpų (pastatų) sąlygų aprašas

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content