Siunčiama nuotrauka

Kontrolės komitetas

2020-11-17 KO-6
2020-09-15 KO-5
2020-07-21 KO-4
2020-05-20 KO-3
2020-02-25 KO-2
2020-02-04 KO-1
Vygantas Gudėnas pirmininkas
Rasa Šnapštienė pirmininko pavaduotoja
Edita Gudišauskienė narė
Rimantas Lekavičius narys
Paulius Lukševičius narys
Rosvydas Marcinkevičius narys
Komiteto sekretorė Ieva Tamošiūnienė
Tarybos ir mero sekretoriato vyriausioji specialistė 

Tel. 42 34 17
kontroles.komitetas@kaunas.lt

Skip to content