Diena su 3D

Š. m. vasario 20 dieną (penktadienį), Kauno „Saulės“ gimnazijoje buvo „naujųjų technologijų diena“. Tokią galimybę – išbandyti 3D spausdintuvo ir rašiklio 3Doodler galimybes – gimnazijos mokiniams dovanojo „Topo centras.

Šiomis technologijų naujovėmis buvo sužavėta visa gimnazijos bendruomenė – tiek gimnazijos mokiniai, tiek ir mokytojai. Tokią dieną gimnazijai „uždirbo“ MMB HangLoop. Vasario 7 dieną MMB dalyvavo LITEXPO parodoje „Studijos 2015“ vykusioje MMB mugėje. Po ilgų pokalbių su vertinimo komisijos nariais, MMB HangLoop buvo išrinkta moderniausia šių metų mokinių mokomąja bendrove ir gavo TOPO grupės įsteigtą prizą – praleisti dieną su 3D technologijomis, t. y. pamatyti, pasimokyti, padirbėti. Esame visi labai patenkinti tokia nekasdienine patirtimi.

MMB HangLoop prezidentė Emilija Sakalauskaitė

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content