Kaune, baidarių slalomo trasoje, Nemuno upės rėvoje prie Geležinkelio tilto vyko Kauno miesto baidarių slalomo čempionatas ir Lietuvos moksleivių baidarių slalomo lygos finalinis etapas. Varžybas organizavo Kauno baidarių slalomo klubas „Regesa“. Varžybose dalyvavo daugiau kaip 40 sportininkų iš Lietuvos klubų ir svečiai iš Latvijos.
Kauno miesto baidarių slalomo čempionate K1M (Vyrų vienviečių kajakų) klasėje pirmą vietą iškovojo svečias iš Latvijos Edgars Gravitis,  C1M (vyrų vienviečių kanojų) klasėje pirmą vietą užėmė kaunietis Kipras Talačka.
Lietuvos moksleivių baidarių slalomo lygos finaliniame etape K1M klasėje:
iki 12 metų amžiaus grupėje nugalėjo Adrijus Averkinas (BSK „Regesa“ Kaunas),
iki 14  metų amžiaus grupėje pergalę iškovojo Vilandas Stasiulevičius ( BSK “Regesa”. Kaunas).

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content