Iškovoti medaliai Lietuvos jaunučių asmeniniame šaudymo čempionate

2016 metų kovo 5 dieną Kaune vyko Lietuvos jaunučių šaudymo sporto asmeninis čempionatas, kuriame be medalių neliko ir Kauno m. sporto mokyklos „Gaja“ sportininkai.
I – ąją vietą merginų grupėje pistoleto rungtyje iškovojo Gabija Blužaitė (trenerė V. Karandienė), II – ąją vietą laimėjo Goda Bilskytė (treneris M.Griška), vaikinų grupėje I- ąją vietą iškovojo Gintautas Pucilauskas, II – ąją vietą Edgaras Dambrauskas (trenerė R. Masalskytė).

SAUDYMAS1
SAUDYMAS
Sėkmingai pasirodyta stalo teniso varžybose

Stalo teniso turnyre Jaunieji talentai dalyvavęs Aleksandras Chmelevskis pateko į prestižinę Europos jaunųjų talentų stovyklą

Šių metų kovo 2 d. Panevėžyje vyko atrankinės stalo teniso varžybos. Šiose varžybose sportininkai, užėmę I-II-ąją vietas, iškovoja teisę dalyvauti Europos jaunųjų talentų stovykloje. Galime pasidžiaugti, kad mūsų mokyklos auklėtinis Aleksandras Chmelevskis, treniruojamas Algirdo Garkausko, iškovojo I – ąją vietą ir bus deleguojamas į šią stovyklą, kuri vyks š.m. balandžio 4-10 d. Liuksemburge.

Sėkmingai pasirodyta Lietuvos jaunių stalo teniso čempionate

2016 m. kovo 19-20 dienomis Joniškyje vyko Lietuvos stalo teniso jaunių čempionatas, kuriame varžėsi 48 pajėgiausi šalies U-18 amžiaus sportininkai. Medardas Stankevičius (tren. V., Stankevičius) įveikė visus savo priešininkus ir iškovojo Lietuvos jaunių čempiono titulą.

Daug medalių iškovota ir Lietuvos jaunių laisvųjų imtynių pirmenybėse

2016 m. kovo 18 dieną Pagėgiuose vyko Lietuvos mokinių jaunių laisvųjų imtynių pirmenybės.
Daug medalių šiose varžybose iškovojo sporto mokyklos auklėtiniai, treniruojami Arūno Paplausko.
Nojus Balnius (76 kg) ir Ignas Dambrauskas (58 kg) užėmė II -ąsias vietas, Mindaugas Greičaitis (69 kg), Danielius Markevičius (54 kg), Paulius Vinikas (50 kg) ir Arminas Stragys (46 kg) – III- ąsias vietas.

Puikūs Kauno sporto mokyklos „Gaja“ pasirodymai Lietuvos vaikų, jaunių ir jaunučių šachmatų čempionate

2016 m. kovo 18-23 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos jaunių, jaunučių, vaikų šachmatų čempionatai. Varžybos vyko penkiose mergaičių ir berniukų amžiaus grupėse. Jose dalyvavo 38 mūsų mokyklos auklėtiniai.