Druskininkuose vasario pirmą savaitgalį vyko 54-tas Lietuvos suaugusių asmeninis badmintono čempionatas, kuriame dalyvavo ir šeši geriausi mūsų mokyklos badmintonininkai, tik A.Stapušaitytė tuo pačiu metu žaidė atrankos į Rio turnyre JAV. Iškovoti keturi aukso medaliai iš penkių. Vyrų vienete – K. Navickas eilinį kartą, moterų vienete – V. Fomkinaitė pirmą kartą, tačiau, nors A. Stapušaitytės ir nebuvo, finale užtikrintai 21-13,21-13 įveikta du metus nenugalėta klaipėdietė G. Voitechovskaja. Vyrų dvejete K. Navickas su P. Bartušiu ir mišriame dvejete P. Bartušis su V. Fomkinaite mūsų poros vėl, kaip ir pernai, be didesnio vargo tapo čempionais. Ir tik moterų dvejete auksas kiek netikėtai V. Fomkinaitė su I. Starevičiute iškeliavo į Klaipėdą, nors kaunietės visai neseniai klaipėdietes G. Voitechovskaja ir R. Aleksevičiutė turnyre Klaipėdoje buvo nesunkiai įveikusios. Vyrų vienete P. Bartušis pelnė sidabro medalį ,na, o kai vyrų vienete čempionate keturis ganėtinai vyresnius varžovus įveikęs ir tik pusfinalyje K. Navickui pralaimėjęs šešiolikametis Mark Šames iškovojo bronzos medalį, tapo aišku, kad vyrų vienete visa garbės pakyla mūsų – Kauno JSO mokyklos. Reiktų pastebėti, kad Kęstutis Navickas ir Povilas Bartušis į čempionatą atvyko tiesiai iš ligos patalo gripas. Dar dvi mūsiškės I. Sendžikaitė ir A. Blandytė čempionate užėmė 5-8 vietas. Tad Kauno JSO mokyklos laimikis svarbiausiame Lietuvos badmintono renginyje – 4 aukso, 2 sidabro ir 1 bronzos medalis.
Juozas Špelveris, asmeninis sportininkų treneris.