2016 M. Sausio 9 dieną Vilniuje 16 merginų ir vaikinų varžėsi Lietuvos jaunimo čempionate. Mūsų mokyklos sportininkai iškovojo 10 įvairiaspalvių medalių. Vitalija Venckutė (tr. V. Stankevičius) pelnė absoliučios čempionės titulą .Vienetų rungtyje sportininkė rezultatu 4:3 nugalėjo šiaulietę, dvejetų rungtyse buvo nenugalima poroje su Jogaile Rudzinskaite (tr. R. Garkauskienė ), o mišrių dvejetų – su Medardu Stankevičiumi (tr. V. Stankevičius). M. Stankevičius vienetų rungtyje trečia vieta dalinosi su Ignu Navicku (tr. I. Navickienė). Taip pat M. Stankevičius iškovojo antrą vietą vaikinų dvejetų rungtyje su Tautvydu Ruzgu (tr. V. Stankevičius), o Ignas Navickas – pirmą vietą poroje su joniškiečiu.
Sveikiname sportininkus ir jų trenerius!