ORGANIZUOJAMAS KOMISIJOS POSĖDIS DĖL SOCIALINĖS REABILITACIJOS PASLAUGŲ NEĮGALIESIEMS BENDRUOMENĖJE PROJEKTŲ VERTINIMO

Komisijos posėdžio  dėl socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų  vertinimo

organizuojamo 2020 m. gruodžio  10 d. 13.15 val. nuotoliniu būdu posėdžio darbotvarkė:

  1. 2021 m. socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų vertinimo  suvestinės vertinimas ir sprendimo priėmimas.
  2. 2021 m. socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų rengiamo siūlymo administracijos direktoriui dėl lėšų skyrimo  patvirtinimas.

Svarbu:

Norintys dalyvauti komisijos posėdžiuose pareiškėjų atstovai, bei Savivaldybės Administracijos darbuotojai (ne Komisijos nariai) gali tik pateikus pasirašytus Konfidencialumo pasižadėjimus (forma pridedama), kad užtikrinti konkurso informacijos konfidencialumą, viešai neskelbti ir neplatinti informacijos. Pasirašytus dokumentus pateikti el. paštu: erika.mockienė@kaunas.lt ne vėliau kaip likus 1 dienai iki organizuojamo posėdžio.

deklaracija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content