Tapybos ir vilnos vėlimo darbų paroda

Didžiuojamės, kad asociacijos tarpe turime kūrybingų narių, kurių darbai verti parodų. Todėl Asociacija Narsiečių bendruomenė nusprendė imtis iniciatyvos ir padėti nariams savo darbus demonstruoti plačiai auditorijai. Šioje parodoje sujungsime dvi skirtingas kryptis tapybą ir vilnos vėlimą.

Tapybos darbų autorė Ligita Patapavičienė pristatys savo parodą „Be įsipareigojimų“. Parodos pavadinimas lyg sako, kad Ligita dar nedrąsiai žengia į tapybos gelmes, todėl labai mūsų narei linkime drąsos, įkvėpimo, spalvų, idėjų. Ligita teptuką į rankas paėmė tik prieš pusmetį, tačiau savo darbų kolekcijoje jau skaičiuoja apie 15 darbų.

Vilnos vėlimo autorė Nida Sabaliauskienė pristatys vilnos paveikslus. Parodoje išvysime paveikslus, kurie nustebins savo struktūra. Pirmasis Nidos paveikslas iš vilnos gimė prieš 9 metus. „Darbas lėtas ir skrupulingas, užima nemažai laiko, rezultatas visada nežinomas, nes vilna turi savybę trauktis“ – pasakoja autorė. Nidos darbų suskaičiuoti galima jau iki 45, rekordinio paveikslo matmenys buvo 210×80 cm. Autorės darbuose vaizduojama dažniausiai gėlės: tulpės, rožės, aguonos, ramunės, taip pat autorės darbuose galime išvysti mandarinų medį, sakurą.

Šios dvigubos parodos atidarymas gruodžio 2 d. 18 val. Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Tirkiliškių padalinyje. Kviečiame atvykti susipažinti, pabendrauti su autorėmis ir žinoma apžiūrėti kūrinius.

Paroda veiks nuo 2019-12-02 iki 2019-12-28 bibliotekos darbo laiku.

Asociacijos Narsiečių bendruomenė informacija

Skip to content