Asmens dokumentų išdavimas bei keitimas Kauno mieste

Kiekvienas 16 m. amžiaus sulaukęs pilietis privalo turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą. Dėl šių dokumentų išdavimo ir (ar) keitimo, Jūs galite kreiptis į bet kurį Migracijos departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos skyrių (nepriklausomai nuo deklaruotos gyvenamosios vietos). Jei gyvenate užsienyje ir esate deklaravęs išvykimą iš Lietuvos arba norite tai padaryti, galite kreiptis į Lietuvos Respublikos diplomatinę atstovybę ar konsulinę įstaigą, arba, atvykęs į Lietuvą, – į bet kurį Migracijos departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos skyrių.

Migracijos departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Kauno skyriuje (Aptarnaujama tik LR piliečių asmens dokumentų gavimo (keitimo) klausimais) gyventojai priimami:

– Baltų pr. 143, Kaunas

– Islandijos pl. 209, Kaunas

Darbo laikas:

Pirmadienis 7.30–18.30
Antradienis 7.30–16.30
Trečiadienis 7.30–16.30
Ketvirtadienis 7.30–16.30
Penktadienis 7.30–15.15

Mobilią paslaugą, kai klientas dėl negalios negali pats nuvykti į Migracijos departamento teritorinį skyrių dėl dokumentų (asmens tapatybės kortelių, pasų, leidimų gyventi) išdavimo ar keitimo, galima užsakyti telefonu. Tokiais atvejais Migracijos departamento darbuotojas su mobiliąja biometrinių duomenų registravimo įranga atvyks į namus, sveikatos priežiūros ar globos įstaigą ir priims prašymą išduoti ar keisti dokumentą.

Paslaugą galima užsakyti šiais kontaktais:

Kauno skyrius: ( 8 37) 303298, ( 8 37) 303297.

Atkreipiame dėmesį, kad užsieniečiai, siekiantys pateikti prašymus dėl leidimų gyventi išdavimo ir (ar) keitimo, įforminimo, atsiėmimo (taikoma ir leidimams laikinai gyventi, ir leidimams nuolat gyventi) yra priimami tik su išankstine rezervacija.

Išankstinė registracija dėl daugelio paslaugų  (ne tik dėl  leidimų gyventi LR) – https://www.migracija.lt

 

 

 

Skip to content