Apdovanoti geriausi nusikalstamumo prevencijos projektų rengėjai

Vidaus reikalų ministerijoje antradienį (06. 14) įvyko baigiamasis Nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektų konkurso renginys – „Nusikaltimų prieš vaikus ir pagyvenusius žmones prevencinės iniciatyvos“, kurio metu ministras Tomas Žilinskas apdovanojo geriausių 2015 m. projektų rengėjus.

Vidaus reikalų ministro padėkos raštu už indėlį kuriant saugesnę visuomenę renginio metu apdovanotas Gričiupio seniūnijoje veikiantis Kauno bendruomenės centras „Girsta“. Renginyje dalyvavo Gričiupio seniūnijos seniūnė Jolanta Žakevičienė ir BC „Girsta“ pirmininkė Zinaida Streikienė.

„Džiaugiuosi, galėdamas pasveikinti visus šio konkurso dalyvius ir padėkoti už Jūsų indėlį bei kasdienį darbą nusikaltimų prevencijos srityje. Dėkoju ir už tai, kad esate neabejingi šiai aktualiai konkurso temai, susijusiai su pažeidžiamiausiomis visuomenės grupėmis. Jūsų projektai ir geroji praktika šioje srityje labai svarbi ir vertinga“, – sveikindamas renginio dalyvius sakė ministras T. Žilinskas.

IMG_4820 20160614_104113

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

IMG_4751

IMG_4788

IMG_4814

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content