Kvietimas teikti gyvenamųjų namų prijungimo prie centralizuoto šilumos tiekimo tinklo mažinant iškastinio kuro vartojimą ir oro taršą mieste programos paraiškas

Įsakymas dėl kvietimo teikti Kauno miesto savivaldybės gyvenamųjų namų prijungimo prie centralizuoto šilumos tiekimo tinklo mažinant iškastinio kuro vartojimą ir oro taršą mieste programos paraiškas ir Kauno miesto savivaldybės gyvenamųjų namų prijungimo prie centralizuoto šilumos tiekimo tinklo mažinant iškastinio kuro vartojimą ir oro taršą mieste programos projekto paraiškos formos patvirtinimo.

Įgyvendinimo ataskaita

Lėšų panaudojimo ataskaita

Suvestinė

Sutarties forma (1)

Įsakymas Kvietimas Paraiška

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content