Siunčiama nuotrauka

Seminaro tema: „Administracinių nusižengimų kodekso pakeitimai. Teisės aktų išaiškinimas ir taikymo problematika“.

Informacija apie pradedamą pirkimą:
Pirkimo objektas Pirkimo būdas Pirkimo būdo pasirinkimo priežastys
Pavadinimas Apibūdinimas
Seminaro tema: „Administracinių nusižengimų kodekso pakeitimai. Teisės aktų išaiškinimas ir taikymo problematika“. Seminaro tema: „Administracinių nusižengimų kodekso pakeitimai. Teisės aktų išaiškinimas ir taikymo problematika“. Mokymuose bus kalbama apie administracinių nusižengimo kodekso rengimo ir priėmimo tvarką; administracinės atsakomybės subjektus; mažus veiklos pavojingumus; senaties terminus ir jo skaičiavimo pakeitimus ir kt. Vieta: Viešbutyje „Europa Royale“ konferencijų centre, Miško g. 11, Kaunas. Data: 2016-12-20 Trukmė: 5 ak. val. 5 dalyviai. (Viešosios tvarkos skyrius) Mažos vertės apklausa Mažos vertės paslaugų pirkimas neviršija 15000 Eur (be PVM)
Informacija apie nustatytą laimėtoją ir ketinamą sudaryti sutartį:
Laimėjusio dalyvio pavadinimas Numatoma bendra pirkimo sutarties (laimėjusio pasiūlymo) kaina Eur su PVM Priežastys, dėl kurių pasirinktas šis laimėtojas Subrangovai, subtiekėjai, subteikėjai (jei žinoma)
UAB „AVGO Group“ (įm.k. 301589533) 475 Eur Mažiausia kaina -
Informacija apie sudarytą sutartį:
Laimėjusio dalyvio pavadinimas Bendra galutinė pirkimo sutarties (laimėjusio pasiūlymo) kaina Eur su PVM Priežastys, dėl kurių pasirinktas šis laimėtojas Subrangovai, subtiekėjai, subteikėjai (jei žinoma)
UAB „AVGO Group“ (įm.k. 301589533) 475 Eur Mažiausia kaina -
Skip to content