Siunčiama nuotrauka

Seminaras „Reikalavimai pastatų energetiniam naudingumui: į ką atkreipti dėmesį rengiant ir tikrinant projektus?“

Informacija apie pradedamą pirkimą:
Pirkimo objektas Pirkimo būdas Pirkimo būdo pasirinkimo priežastys
Pavadinimas Apibūdinimas
Seminaras „Reikalavimai pastatų energetiniam naudingumui: į ką atkreipti dėmesį rengiant ir tikrinant projektus?“ Seminaro tema: „Reikalavimai pastatų energetiniam naudingumui: į ką atkreipti dėmesį rengiant ir tikrinant projektus?“. Seminaro tikslas supažindinti su teisiniais pastatų energetinio naudingumo reikalavimais ir jų santykių su ES reikalavimais ir t.t Vieta: Viešbutyje „Europa Royale“ konferencijų centre, Miško g. 11, Kaune. Data: 2016-10-13. Trukmė: 5 ak. val. 3 dalyviai. (Miesto planavimo ir architektūros skyrius) Mažos vertės apklausa Mažos vertės paslaugų pirkimas neviršija 15000 Eur (be PVM)
Informacija apie nustatytą laimėtoją ir ketinamą sudaryti sutartį:
Laimėjusio dalyvio pavadinimas Numatoma bendra pirkimo sutarties (laimėjusio pasiūlymo) kaina Eur su PVM Priežastys, dėl kurių pasirinktas šis laimėtojas Subrangovai, subtiekėjai, subteikėjai (jei žinoma)
UAB „AVGO Group“ (įm.k. 301589533) 297 Eur Mažiausia kaina -
Informacija apie sudarytą sutartį:
Laimėjusio dalyvio pavadinimas Bendra galutinė pirkimo sutarties (laimėjusio pasiūlymo) kaina Eur su PVM Priežastys, dėl kurių pasirinktas šis laimėtojas Subrangovai, subtiekėjai, subteikėjai (jei žinoma)
UAB „AVGO Group“ (įm.k. 301589533) 297 Eur Mažiausia kaina -
Skip to content