Siunčiama nuotrauka

Seminaras „Popierinių ir elektroninių dokumentų valdymas 2016 metais: naujos galimybės ir jų efektyvus panaudojimas“

Informacija apie pradedamą pirkimą:
Pirkimo objektas Pirkimo būdas Pirkimo būdo pasirinkimo priežastys
Pavadinimas Apibūdinimas
Seminaras „Popierinių ir elektroninių dokumentų valdymas 2016 metais: naujos galimybės ir jų efektyvus panaudojimas“ Seminaro tema „Popierinių ir elektroninių dokumentų valdymas 2016 metais: naujos galimybės ir jų efektyvus panaudojimas“. Mokymų tikslas supažindinti su bendrais popierinių dokumentų rengimo reikalavimais, oficialiųjų dokumentų kriterijais, įstatymų ir kitų teisės aktų rengimais ir t.t. Vieta: Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai (Algirdo g. 31, V a.) Vilnius. Data: 2016-10-06. Trukmė: 6 ak. val. 1 dalyvis. (Centrinis apskaitos skyrius). Mažos vertės apklausa Mažos vertės paslaugų pirkimas neviršija 15000 Eur (be PVM)
Informacija apie nustatytą laimėtoją ir ketinamą sudaryti sutartį:
Laimėjusio dalyvio pavadinimas Numatoma bendra pirkimo sutarties (laimėjusio pasiūlymo) kaina Eur su PVM Priežastys, dėl kurių pasirinktas šis laimėtojas Subrangovai, subtiekėjai, subteikėjai (jei žinoma)
Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai (įm. kodas: 110067639) 56 Eur Mažiausia kaina -
Informacija apie sudarytą sutartį:
Laimėjusio dalyvio pavadinimas Bendra galutinė pirkimo sutarties (laimėjusio pasiūlymo) kaina Eur su PVM Priežastys, dėl kurių pasirinktas šis laimėtojas Subrangovai, subtiekėjai, subteikėjai (jei žinoma)
Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai (įm. kodas: 110067639) 56 Eur Mažiausia kaina -
Skip to content