Siunčiama nuotrauka

Seminaras „Negali valdyti to, ko negali išmatuoti“.

Informacija apie pradedamą pirkimą:
Pirkimo objektas Pirkimo būdas Pirkimo būdo pasirinkimo priežastys
Pavadinimas Apibūdinimas
Seminaras „Negali valdyti to, ko negali išmatuoti“. Seminaras „Negali valdyti to, ko negali išmatuoti“. Seminaro metu bus aptarta strateginio planavimo ir kokybės valdymo sistema, įrankiai ir metodai jai kurti ir stebėti, jos vaidmuo kokybės valdyme. Taip pat bus apžvelgtos šios temos: finansinės ir veiklos (valdymo) ataskaitos. Skirtumai ir naudojimo ypatumai; Specifiniai rodikliai – gamyba, prekyba, paslaugos, statyba; Naujieji rodikliai socialinė medija, rėmimas, rinkodara; Rizikos rodikliai ir vertinimas ir kt. Vieta: viešbutis „Panorama“, Sodų g. 14, Vilnius. Data: 2017-03-21 Trukmė 5 akad. val. 4 dalyviai. (Personalo valdymo skyrius) Mažos vertės apklausa Mažos vertės paslaugų pirkimas neviršija 15000 EUR (be PVM)
Informacija apie nustatytą laimėtoją ir ketinamą sudaryti sutartį:
Laimėjusio dalyvio pavadinimas Numatoma bendra pirkimo sutarties (laimėjusio pasiūlymo) kaina Eur su PVM Priežastys, dėl kurių pasirinktas šis laimėtojas Subrangovai, subtiekėjai, subteikėjai (jei žinoma)
APERTUM UAB (įm.k. 303361934) 479.16 Eur Mažiausia kaina -
Informacija apie sudarytą sutartį:
Laimėjusio dalyvio pavadinimas Bendra galutinė pirkimo sutarties (laimėjusio pasiūlymo) kaina Eur su PVM Priežastys, dėl kurių pasirinktas šis laimėtojas Subrangovai, subtiekėjai, subteikėjai (jei žinoma)
APERTUM UAB (įm.k. 303361934) 479.16 Eur Mažiausia kaina -
Skip to content