Siunčiama nuotrauka

Seminaras. Mokymų ciklas – pradedantiems ir pažengusiems mediatoriams

Informacija apie pradedamą pirkimą:
Pirkimo objektas Pirkimo būdas Pirkimo būdo pasirinkimo priežastys
Pavadinimas Apibūdinimas
Seminaras. Mokymų ciklas – pradedantiems ir pažengusiems mediatoriams Mokymų ciklas – pradedantiems ir pažengusiems mediatoriams. Seminaro metu bus nagrinėjami mediacijos ypatumai, teorijos ir praktikos klausimais. Taikant mediaciją, tarp šalių kilę ginčai paprastai išsprendžiami kur kas operatyviau nei teisme, šalys patiria mažiau ginčo sprendimo išlaidų, padidėja tikimybė konkretaus ginčo atveju tarp šalių atkurti ne tik teisinę, bet ir socialinę taiką. Vieta: Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakultete, Maironio g. 27, Kaune, 213 auditorija. Data: 2017 m. kovo 3, 10, 17, 24 ir 31 d. Trukmė 40 akad. val. 7 dalyviai. (Teisės ir konsultavimo skyrius) Mažos vertės apklausa Mažos vertės paslaugų pirkimas neviršija 15000 Eur (be PVM)
Informacija apie nustatytą laimėtoją ir ketinamą sudaryti sutartį:
Laimėjusio dalyvio pavadinimas Numatoma bendra pirkimo sutarties (laimėjusio pasiūlymo) kaina Eur su PVM Priežastys, dėl kurių pasirinktas šis laimėtojas Subrangovai, subtiekėjai, subteikėjai (jei žinoma)
Mykolo Romerio universitetas (įm.k. 111951726) 2800 Eur Mažiausia kaina -
Informacija apie sudarytą sutartį:
Laimėjusio dalyvio pavadinimas Bendra galutinė pirkimo sutarties (laimėjusio pasiūlymo) kaina Eur su PVM Priežastys, dėl kurių pasirinktas šis laimėtojas Subrangovai, subtiekėjai, subteikėjai (jei žinoma)
Mykolo Romerio universitetas (įm.k. 111951726) 2800 Eur Mažiausia kaina -
Skip to content