Siunčiama nuotrauka

Seminaras „Išorinė reklama ir jos reglamentavimo ypatumai“.

Informacija apie pradedamą pirkimą:
Pirkimo objektas Pirkimo būdas Pirkimo būdo pasirinkimo priežastys
Pavadinimas Apibūdinimas
Seminaras „Išorinė reklama ir jos reglamentavimo ypatumai“. Seminaras „Išorinė reklama ir jos reglamentavimo ypatumai“. Seminaro metu bus aptariamos šios temos: reklamos ir išorinės reklamos samprata ir požymiai: teismų ir institucijų praktika. Kitos sąvokos; Bendrieji reklamai taikomi reikalavimai; Išorinei reklamai taikomi reikalavimai ir ypatumai. Draudimai įrengti išorinę reklamą; Leidimai įrengti specialią išorinės reklamos pateikimo priemonę ir ant jos skleisti reklamą. Leidimų išdavimas, sustabdymas ir panaikinimas; Atsakomybės už išorinės reklamos įrengimo pažeidimus. Vieta: viešbutis „Panorama“, Sodų g. 14, Vilnius. Data: 2017-04-04 Trukmė 4 akad. val. 2 dalyviai. (Miesto planavimo ir architektūros skyrius) Mažos vertės apklausa Mažos vertės paslaugų pirkimas neviršija 15000 EUR (be PVM)
Informacija apie nustatytą laimėtoją ir ketinamą sudaryti sutartį:
Laimėjusio dalyvio pavadinimas Numatoma bendra pirkimo sutarties (laimėjusio pasiūlymo) kaina Eur su PVM Priežastys, dėl kurių pasirinktas šis laimėtojas Subrangovai, subtiekėjai, subteikėjai (jei žinoma)
APERTUM UAB (įm.k. 303361934) 180 Eur Mažiausia kaina -
Informacija apie sudarytą sutartį:
Laimėjusio dalyvio pavadinimas Bendra galutinė pirkimo sutarties (laimėjusio pasiūlymo) kaina Eur su PVM Priežastys, dėl kurių pasirinktas šis laimėtojas Subrangovai, subtiekėjai, subteikėjai (jei žinoma)
APERTUM UAB (įm.k. 303361934) 180 Eur Mažiausia kaina -
Skip to content