Siunčiama nuotrauka

Seminaras „Frustracijos prevencija ir efektyvus darbo organizavimas“.

Informacija apie pradedamą pirkimą:
Pirkimo objektas Pirkimo būdas Pirkimo būdo pasirinkimo priežastys
Pavadinimas Apibūdinimas
Seminaras „Frustracijos prevencija ir efektyvus darbo organizavimas“. Seminaras „Frustracijos prevencija ir efektyvus darbo organizavimas“. Seminare bus aptariamos šios temos: Darbo efektyvumą lemiantys veiksniai; tikslo – informacijos – žinios supratimo trukdžiai ir jų išvengimas; kaip efektyviau panaudoti savo ir kitų sugebėjimus?; Rekomendacijos laiko planavimui. Laiko planavimo matricos taikymas; kliūtys efektyviam ir kūrybiškam darbo organizavimui. Vieta: viešbutis „Park Inn by Radisson Kaunas“, K. Donelaičio g. 27, Kaunas. Data: 2017 m. kovo 1 d. Trukmė 8 akad. val. 2 dalyviai. (Teisės ir konsultavimo skyrius) Mažos vertės apklausa Mažos vertės paslaugų pirkimas neviršija 15000 EUR (be PVM)
Informacija apie nustatytą laimėtoją ir ketinamą sudaryti sutartį:
Laimėjusio dalyvio pavadinimas Numatoma bendra pirkimo sutarties (laimėjusio pasiūlymo) kaina Eur su PVM Priežastys, dėl kurių pasirinktas šis laimėtojas Subrangovai, subtiekėjai, subteikėjai (jei žinoma)
APERTUM UAB (įm.k. 303361934) 229.9 Eur Mažiausia kaina -
Informacija apie sudarytą sutartį:
Laimėjusio dalyvio pavadinimas Bendra galutinė pirkimo sutarties (laimėjusio pasiūlymo) kaina Eur su PVM Priežastys, dėl kurių pasirinktas šis laimėtojas Subrangovai, subtiekėjai, subteikėjai (jei žinoma)
APERTUM UAB (įm.k. 303361934) 229.9 Eur Mažiausia kaina -
Skip to content