Siunčiama nuotrauka

Seminaras „Darbo santykiai valstybės ir savivaldybės įmonėse pereinamuoju laikotarpiu“.

Informacija apie pradedamą pirkimą:
Pirkimo objektas Pirkimo būdas Pirkimo būdo pasirinkimo priežastys
Pavadinimas Apibūdinimas
Seminaras „Darbo santykiai valstybės ir savivaldybės įmonėse pereinamuoju laikotarpiu“. Seminaras „Darbo santykiai valstybės ir savivaldybės įmonėse pereinamuoju laikotarpiu“. Seminaro metu bus nagrinėjami aktualūs darbo sutarčių, kitų darbdavio ir darbuotojų susitarimų pakeitimai savivaldybės įmonėse, naujovės savivaldybių įmonėse, susijusios su darbo užmokesčio mokėjimu 2017 m., naujasis darbo ir poilsio laiko reglamentavimas, pokyčiai, susiję su materialine atsakomybe, darbuotojų drausmine atsakomybe ir darbdavio pareigomis bei kitos teisinio reglamentavimo naujovės. Vieta: Kauno pedagogų kvalifikacijos centre, Vytauto pr. 44, Kaunas. Data: 2017-02-23 Trukmė 8 akad. val. 5 dalyviai. (Teisės ir konsultavimo skyrius) Mažos vertės apklausa Mažos vertės paslaugų pirkimas neviršija 15000 Eur (be PVM)
Informacija apie nustatytą laimėtoją ir ketinamą sudaryti sutartį:
Laimėjusio dalyvio pavadinimas Numatoma bendra pirkimo sutarties (laimėjusio pasiūlymo) kaina Eur su PVM Priežastys, dėl kurių pasirinktas šis laimėtojas Subrangovai, subtiekėjai, subteikėjai (jei žinoma)
Kauno pedagogų kvalifikacijos centras įm.k.193043096 140 Eur Mažiausia kaina -
Informacija apie sudarytą sutartį:
Laimėjusio dalyvio pavadinimas Bendra galutinė pirkimo sutarties (laimėjusio pasiūlymo) kaina Eur su PVM Priežastys, dėl kurių pasirinktas šis laimėtojas Subrangovai, subtiekėjai, subteikėjai (jei žinoma)
Kauno pedagogų kvalifikacijos centras įm.k.193043096 140 Eur Mažiausia kaina -
Skip to content