Siunčiama nuotrauka

. Marketingo konferencija „LiMA DAY Kaunas 2016. Turinio marketingas Lietuvoje: klaidos, patirtys ir patarimai iš profesionalų“

Informacija apie pradedamą pirkimą:
Pirkimo objektas Pirkimo būdas Pirkimo būdo pasirinkimo priežastys
Pavadinimas Apibūdinimas
. Marketingo konferencija „LiMA DAY Kaunas 2016. Turinio marketingas Lietuvoje: klaidos, patirtys ir patarimai iš profesionalų“ Marketingo konferencija „LiMA DAY Kaunas 2016. Turinio marketingas Lietuvoje: klaidos, patirtys ir patarimai iš profesionalų“, kuriame bus aptariamos naujausios marketingo tendencijos, kas veikia rinką ir kas ne, kaip galima išmatuoti turinio rinkos efektyvumą kompanijose ir t.t. Vieta: „Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas. Data: 2016-10-12. Trukmė nuo 9. 00 val. iki 17.20 val.. 5 dalyviai. (Ryšių su visuomene poskyris) Mažos vertės apklausa Mažos vertės paslaugų pirkimas neviršija 15000 Eur (be PVM)
Informacija apie nustatytą laimėtoją ir ketinamą sudaryti sutartį:
Laimėjusio dalyvio pavadinimas Numatoma bendra pirkimo sutarties (laimėjusio pasiūlymo) kaina Eur su PVM Priežastys, dėl kurių pasirinktas šis laimėtojas Subrangovai, subtiekėjai, subteikėjai (jei žinoma)
Lietuvos marketingo asociacija (įm.k.300062236) 395 Eur Mažiausia kaina -
Informacija apie sudarytą sutartį:
Laimėjusio dalyvio pavadinimas Bendra galutinė pirkimo sutarties (laimėjusio pasiūlymo) kaina Eur su PVM Priežastys, dėl kurių pasirinktas šis laimėtojas Subrangovai, subtiekėjai, subteikėjai (jei žinoma)
Lietuvos marketingo asociacija (įm.k.300062236) 395 Eur Mažiausia kaina -
Skip to content