UŽ LAISVĘ BŪTI!  Kauno šokio teatras ,,AURA“

Kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, 19 val., AUROS Facebook paskyroje, kviečiame žiūrėti šokio spektaklio ištrauką iš legendinio, dramatiško ir dinamiško choreografės Birutės Letukaitės kūrinio ,,Aseptinė zona arba Lietuviškos sutartinės“, video archyvas, 2007 m. spektaklyje siekiama atskleisti desperatišką žmogaus troškimą ir kovą išsilaisvinti iš „aseptinės zonos“ – sterilios, negyvos, viską unifikuojančios erdvės, žlugdančios asmenybę, jos išskirtinumą, gyvybingumą, kuri mums dar asocijuojasi su okupacijos metu veikusia prievartos, melo, baimės ir neapykantos sistema…
Mūsų vadovė, Birutė Letukaitė, už šio spektaklio „Aseptinė zona“ choreografiją buvo apdovanota Kauno teatralų prizu „Fortūna“ bei „Auksiniu scenos kryžiumi“.

Spektaklio ištrauką galite pamatyti šokio teatro ,,AURA“ Facebook paskyroje: https://fb.me/e/Oi4TB0I8

UŽ LAISVĘ BŪTI!  Kauno šokio teatras ,,AURA“

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content