Skelbiamas konkursas parodoms rengti Kauno miesto muziejaus skyriuose

Kauno miesto muziejus kviečia fizinius ir juridinius asmenis, norinčius rengti parodą ar realizuoti kūrybinį projektą 2021 metais, dalyvauti konkurse.

 

Konkurso sąlygos

  • Paroda, pageidautina, turi atitikti muziejaus profilį ir skyrių tematiką.
  • Prioritetas teikiamas profesionaliai parengtoms parodoms, susijusioms su kaunistika, profesionaliu muzikiniu paveldu ir tautine muzika.
  • Parodoms keliami šie reikalavimai: autoriaus profesionalumas, parodos eksponatų (kūrinių) kultūrinė, meninė vertė, šiuolaikiškas parodos pateikimas. Parodai pateikiami kūriniai turi būti tinkamai paruošti eksponuoti. Kūriniai, neturintys eksponavimui reikalingų detalių, nepasportuoti ar kitaip techniškai netvarkingi, su fiziniais defektais eksponuoti nepriimami.

 

Mes siūlome – nemokamas erdves parodai, pagalbą eksponuojant ir parodos viešinimą.

 

Užpildytos paraiškos ir jų priedai priimami iki 2020 m. lapkričio 1 d. el. paštu r.zekiene@kaunomuziejus.lt . Paraišką galite parsisiųsti čia.

 

Iškilus klausimams ar prireikus papildomos informacijos, galite teirautis aukščiau nurodytu el. adresu arba skambinti tel. +370 611 86079, kontaktinis asmuo – muziejinės veiklos vadovė Reda Žekienė (I–V 8–17 val.).

 

Apie (ne)galimybę rengti parodą bus pranešta kiekvienam paraiškos teikėjui asmeniškai iki gruodžio 1 d.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content