PARKO MUZIKA

…linksmas, madingas, grakštus, ekologiškas, šventiškas, žvalus, siautingas, dūkstantis, šviesus… Toks yra mūsų miestas Kaunas ir 60-ąjį savo gimtadienį švenčiantis, pasipuošęs žaliai, Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ (vyr. dirigentas Giedrius Vaznys).

Šią vasarą orkestras „Ąžuolynas“ apgros ir apšoks du parkus.

Pirmajam susitikimui parengėme programą, kurios kodu tapo Steve Greenbergo kompozicija „Funkytown“, aranžuota Ralpho Fordo.  Liepos 11 d. 19 val. visų lauksime Kalniečių parke. Be orkestro ir choreografinės merginų grupės (vadovai – D. Bervingis ir D. Ūsienė) viešės ir stepo šokių grupė „Funny Beat“ (vadovas D. Bervingis), todėl programoje bus daug šokių muzikos – ritmingos, atpažįstamos ir naujos.

Rugpjūčio 22 d. 19 val. „Ąžuolynas“ pakvies į Kauko laiptų terasą, kur kartu su solistu Egidijum Bavikinu bei merginų choreografine grupe atliks pluoštą auksinių Danieliaus Dolskio dainų.

Jei dangus netikėtai „įjungtų“ lietų, į koncertus parkuose kviesime kitą dieną, todėl maloniai prašome sekti informaciją mūsų svetainėje ir socialinėje FB paskyroje. Tačiau tikimės, kad orai bus maloniai gaivūs, tinkantys muzikiniams pasivaikščiojimams ar net šokiams bei žaidimams. Kviečiame įkvėpti medžių, žolės ir gėlių aromato Kauno parkuose su Ąžuolyno orkestru.

PARKO MUZIKA

2021-07-11

19:00 val.

Kalniečių parkas

Skiriama draugijos „Lietuvai pagražinti“ šimtmečiui.

Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ (vyr. dirigentas Giedrius Vaznys)

merginų choreografinė grupė (vadovai Dainius Bervingis, Deimantė Ūsienė)

Stepo šokių grupė „Funny Beat“ (vadovas Dainius Bervingis)

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content