Kultūros leidiniai

Kaunas pilnas kultūros
KPK

„Kauno miesto mėnesinis leidinys apie asmenybes ir įvykius Kaune. Nemokamą leidinį galite rasti šiose platinimo vietose:

[LT]  

„Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ finalinio etapo paraiška

Išleista: 2017 m.

[LT] [EN]
Kauno miesto žemėlapis/Kaunas map

Žemėlapis skirtas į Kauną atvykusiems turistams iš Lietuvos bei užsienio. Šiame sulankstomame žemėlapyje sužymėtos lankytinos vietos, apgyvendinimo, kultūros įstaigos, muziejai, prekybos centrai, gatvės meno kūriniai. Leidinys nemokamai platinamas turizmo informacijos centruose, turizmo informacijai draugiškose vietose (angl. Tourism Information Friendly) Kaune ir Lietuvoje, Kauno viešbučiuose, tarptautinėse turizmo parodose Lietuvoje ir užsienyje.

Išleista: 2017 m.

[EN]
Skonio gidas/Gastro guide

Įdomu ką ragauti ir kur užklysti Kaune? Parsisiųskite beveik 100 dėmesio vertų objektų sąrašą, patogiai ir vaizdžiai išrikiuotą miesto žemėlapyje. Kauno skonio gidas nepretenduoja į restoranų reitingų lentelę. Tai sufleris savarankiškam miesto pažinimui ir įvertinimui. Sąrašo autorių skaičius nedaug menkesnis, nei paminėtų vietų, tad gidas dar ir objektyvus.

Išleista: 2017 m.

[LT]   [EN]
Sugiharos keliu/The Sugihara route

Žemėlapyje pateikti objektai yra glaudžiai susiję su Kauno mieste gyvenusiu Japonijos konsulu Chiune Sugihara. Žemėlapyje taip pat rasite įdomių faktų ir informacijos apie ryšius tarp Japonijos ir Kauno.

Išleista: 2016-2017 m.

[LT]   [EN]   [JP]
„Litvakų peizažas“ žemėlapis/The Litvak Landscape

Nuo anarchistės Emmos Goldman bei Albertui Einšteinui dėsčiusio Hermanno Minkowski iki lietuviškos estrados pradininko Danieliaus Dolskio ir Kauno sporto halę per rekordiškai trumpą laiką suprojektavusio Anatolijaus Rozenbliumo. Keliasdešimt asmenybių, pastatų, objektų ir istorijų sudėta į  „Litvakų peizažą“.

Išleista: 2017 m.

[LT]   [EN]   [RU]
PASIŠANČINĖKIM

Žemėlapis, skirtas naujai atrasti Šančius! Jame pateikiami pagrindiniai Žemųjų ir Aukštųjų Šančių objektai, jų aprašai, šios miesto dalies istorija bei vykdomos edukacinės programos.

Išleista: 2016 m.

[LT]
Panoraminis Kaunas

Žemėlapyje galima rasti 25 gerai žinomos ir nepelnytai užmirštas panoramines vietas, tris maršrutus, pritaikytus kelionėms pėsčiomis, dviračiais ir automobiliu, 10 panoraminių kavinių/ restoranų sąrašą vėlyviems pusryčiams ar romantiškai vakarienei ir kitus naudingus patarimus!

Išleista: 2017 m.

[LT]
Atrask Italiją Kaune/Discovery Italy in Kaunas

Atraskite Italiją Kaune! Mažoji Italija visai čia pat, skirkite jai laiko ir susipažinkite.

Išleista: 2017 m.

[LT]   [LT]   [LT]
Kaunastiška/ It's Kaunastic
KPK

Kauno miesto žemėlapis: informacija sugrupuota temomis, lankomi objektai, vietų bei iniciatyvų (nuo gatvės maisto furgonėlių iki muziejų ir atminties vietų) aprašymai, smagios iliustracijos ir darni visuma. Anglų kalba išleistą žemėlapį „It’s Kaunastic“ galima rasti turizmo informacijos centruose ir kitos turistų lankomose vietose.

[EN]
Šiuolaikinis Kaunas/ Contemporary Kaunas

Knygelėje pateikiama informacija apie Kauno mieste ir apylinkėse esančius įdomius, lankomus kultūros ir gamtos paveldo objektus. Pateikiami aprašymai, patarimai keliaujanties: kaip praleisti laisvalaikį, ką aplankyti, kokiais maršrutais keliauti.

Išleista: 2017 m.

[LT] [EN] [DE] [RU] [FR] [FI]
Hanza Kaunas/ Hansa Kaunas

Knygelėje pateikiama informacija apie Hanzos laikotarpį Kaune: istorija, įdomūs faktai, miestiečių gyvenimas, susijusių objektų žemėlapis, kelionių pasiūlymai. Leidinys parengtas įgyvendinant projektą „HANSATOUR“, kurio tikslas yra skatinti tarptautinį turizmą Hanza miestuose.

Išleista: 2016 m.

[LT] [EN] [DE] [LV] [RU]
Kauno žemėlapis / Kaunas Map

Kauno miesto turistinis žemėlapis su lankomais objektais jų aprašymais bei svarbiais patarimais keliaujanties: kur apsistoti, kaip praleisti laisvalaikį, ko paragauti, ką pirkti lauktuvių.

Išleista: 2014 m.

[EN]   [LV] [EE] [PL] [RU] [FR] [ESP]
Kaunas per 3 dienas / Kaunas in 3 days

Knygelėje pateikiami trys maršrutai po Kauną trims dienoms. Kauno miesto turistinis žemėlapis su lankomais objektais bei jų aprašymai.

Išleista: 2012 m., 2013 m., 2014 m.

[EN] [RU] [DE] [IT] [ESP] [FIN]
Konferencijų organizavimas Kaune/ Host your conference in Kaunas

Tai profesionalus konferencijų ir kitų verslo renginių organizavimo Kaune gidas. Jame pateikta informacija apie Kauno mieste esančias įvairias vietas tinkančias verslo renginiams (konferencijoms, kongresams, seminarams, mugėms, parodoms ir kt.) organizuoti. Leidinyje pristatomos  skatinamųjų programų idėjos Kaune ir už miesto ribų.

Išleista: 2015 m.

[EN]
Kauno marių žvejo gidas/ Kaunas Reservoir Fisherman's guide

Leidinys skirtas žvejams mėgėjams. Leidinyje pateikiama pagrindinė informacija apie žūklę: informacija apie Kauno marias, žvejybos taisyklės, žvejo mėgėjo bilieto įsigijimas, žūklės parduotuvių kontaktai ir pateikiama informacija apie greta Kauno marių esančius lankomus objektus, pažintinius ir pėsčiųjų takus.

Išleista: 2015 m.

[LT] [EN]
Dviračių maršrutai. Kaunas/ Cycling Map. Kaunas

A4 formato žemėlapis, kuriame pateikti esami ir planuojami dviračių maršrutai ir takai Kaune. Leidinyje pateikiamos esminės Kelių eismo taisyklės skirtos dviratininkams.

Išleista: 2015 m.

[LT] [EN]
Kaunas. Japonų kalba/ Kaunas. Trip Guide

A3 formato leidinys – japonų klaba. Leidinyje pristatomi pagrindiniai lankomi objektai mieste, trumpai aprašyta miesto istorija, pateikiamas žemėlapis su nuorodomis į objektus.

Išleista: 2015 m.

[JP]
Nuspalvink Kauno tarpukarį

Spalvinimo knygelė pristatanti unikalią tarpukario modernizmo architektūrą Kaune. Kaunui 2015 m. suteiktas Europos paveldo ženklas. Šiandien tai išskirtinis palikimas, liudijantis auksinį klestėjimo laikotarpį, kai Kaunas buvo laikinoji Lietuvos sostinė. Europa prasideda 1919-1940 m. Kaune!

Išleista: 2015 m.

[LT]
Kauno architektūra turistams/ Kaunas architecture for tourists

Leidinyje pristatomi skirtingi ir įvairūs Kaune vyraujančios architektūros stiliai, aprašomi objektai, pateikiamos išorės ir interjero nuotraukos bei žemėlapis su nuorodomis į objektus.

Išleista: 2010 m.

[LT] [EN]
Prancūzų pėdsakai Kaune/ Les Traces Francophones a Kaunas

Leidinyje pristatomi objektai ir istoriniai įvykiai susiję su Prancūzija ir prancūzais Kaune. Žemėlapis su nuorodomis į objektus.

Išleista: 2012 m.

[FR]
Pažinkime žydų istoriją ir paveldą Lietuvoje/ Let's explore Jewish history and heritage in Lithuania

Šiuo leidiniu siekiama prisidėti prie unikalaus litvakų kultūrinio ir istorinio palikimo sklaidos, visuomenės pagarbos tautinių mažumų kultūroms, ugdymo ir tolerancijos idėjų skleidimo.

Išleista: 2014 m.

[LT] [EN]
Jono Pauliaus II piligrimų kelias/ Der Pilgerweg von Johannes Paul II in Litauen

Leidinyje aprašomos šventosios vietos – priminti popiežiui Jonui Pauliui II viešint Lietuvoje akcentuotus visuotinius tikro ir visaverčio gyvenimo pagrindus: Kristų, Kryžių, Šventąją Dvasią bei tikėjimo ir doros gyvensenos pavyzdį – Mariją. Todėl į šį kelią įtrauktos ne tik Lietuvoje popiežiaus aplankytos šventovės, bet ir kiti pamaldumo tradicijomis garsūs tautos kultūros ir meno paveldo objektai, vienaip ar kitaip sulaukę jo dėmesio, taip pat piligrimų ir turistų ypač lankomi sakraliniai objektai.

Išleista: 2012 m.

[LT] [DE] [PL] [ESP] [IT]
Lietuvos turistinis žemėlapis/ Lithuania tourism map

Leidinyje pateikiamas Lietuvos žemėlapis su pagrindinėmis, svarbiausiomis ir įdomiausiomis vietomis aplankyti.

Išleista: 2012 m.

[LT] [EN] [DE] [PL] [RU]

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Kauno bangelė
Skip to content