Konkursas parodų rengimui Kauno kultūros centro erdvėse

Kauno kultūros centras kreipiasi į fizinius ir juridinius asmenis, norinčius 2021 m. rengti parodas ir realizuoti savo kūrybinius projektus, ir kviečia dalyvauti konkurse!

Siūlome nemokamas, atnaujintas, šiuolaikiškas KKC / Kauno kultūros centro patalpas ir parodos viešinimą. Centras – įsikūręs miesto centre ir yra atviras visiems lankytojams, tad parodas matys ne tik paroda suinteresuoti asmenys, bet ir visi centro svečiai.

Reikalavimai parodoms: autoriaus profesionalumas, parodos eksponatų (kūrinių) kultūrinė ir meninė vertė bei šiuolaikiškas parodos pateikimas.

Kviečiame iki lapkričio 30 d. teikti paraišką erdvėms gauti čia.
KKC paraiška parodoms 2021 m.

Norėdami eksponuoti savo parodą KKC erdvėse, užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime.

Kilus klausimams, galite susisiekti šiuo el. paštu: a.vitkuniene@kaunokulturoscentras.lt

arba telefono numeriu +370 37 309662

KKC / Kauno kultūros centro informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content