Kauno bigbendas muzikaliai sveikina pavasarį

Kiekvieną savaitę pasitinkame su viltimi sulaukti iš Vyriausybės žinių dėl karantino atlaisvinimų, tačiau šiandien džiuginančių naujienų nesulaukėme, todėl išlaisvinkime savo mintis ir nuotaiką kartu su Kauno bigbendo naujausiu kūrybiniu darbu – „Cara“ (by Jievaras Jasinskis).

Jievaras Jasinskis – Trombonas, vadovas; Audrius Zalcas – Trimitas; Tomas Razmus – Saksofonas; Gediminas Strupinskas – Garsas; Mindaugas Stumbras – Gitara; Nerijus Ardzevičius – Bosinė gitara; Linas Būda – Būgnai; Evaldas Virketis – Video montažas

https://fb.watch/3-nuFXUje9/

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content