2015-03-10 Kaune vyko LR Valstybės kontrolės ir Savivaldybių kontrolės ir audito tarnybų audito strategijų aptarimas ir suderinimas

Kauno miesto savivaldybėje šių metų vasario mėnesį vyko konferencija, kurios metu buvo pristatytos LR valstybės kontrolės, Kauno apskrities, Elektrėnų, Ukmergės, Anykščių rajonų savivaldybių kontrolės ir audito tarnybų auditų strategijos. Ši konferencija surengta įgyvendinant LR Valstybės kontrolės ir Savivaldybių kontrolės ir audito tarnybų 2014-11-17 pasirašytas bendradarbiavimo sutartis ir atsižvelgiant į LR Viešojo sektoriaus atskaitomybės įstatymo 30 straipsnį, kuriame numatyta, kad viešojo sektoriaus subjekto metinių ataskaitų rinkinių ir (arba) viešojo sektoriaus subjektų grupių metinių konsoliduotųjų ataskaitų rinkinių auditą ir (arba) patikrinimą atlieka Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė, savivaldybių kontrolieriai.

„Tapo gražia tradicija, kad tarp Valstybės kontrolės ir SKAT yra pasirašomi bendradarbiavimo susitarimai, kurie įgalina dalintis darbais ir keistis audito rezultatais. Tam, kad nedubliuotume darbų, neatliktume savivaldybėse tų pačių procedūrų vienose ar kitose srityse, iš anksto deriname auditų strategijas ir auditų programas“, – sakė LR Valstybės kontrolės 3-iojo audito departamento Kauno skyriaus vedėja Aldona Dragašienė.

LR Valstybės kontrolės audito strategiją pristatė 3-iojo audito departamento direktoriaus pavaduotoja Rita Švedienė, Savivaldybių kontrolės ir audito tarnybų – Kauno miesto savivaldybės kontrolieriaus patarėja Jovita Vasauskaitė, Kauno, Jonavos, Kaišiadorių, Raseinių, Prienų, Kėdainių, Ukmergės, Anykščių rajonų, Elektrėnų savivaldybių kontrolės ir audito tarnybų atstovai. Renginyje dalyvavo LR Valstybės kontrolės 3-iojo audito departamento direktorė Regina Rudokienė, LR Valstybės kontrolės 3-iojo audito departamento Kauno skyriaus vedėja Aldona Dragašienė.

Kauno miesto savivaldybės 2014 metų konsoliduotųjų ataskaitų rinkinio audito strategijos pristatymas

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content