Apdovanoti geriausi Kauno abiturientai

Lietingą ketvirtadienio popietę į Kauno rotušę plūdo geriausi miesto moksleiviai. Kauno vicemeras Simonas Kairys apdovanojo abiturientus, maksimalų įvertinimą gavusius iš dviejų ar daugiau valstybinių brandos egzaminų. Taip pat apdovanoti abiturientus egzaminams ruošę mokytojai.

Iš viso šventės metu apdovanoti 45 abiturientai ir  46 jų mokytojai. Net 10 abiturientų iš atskirų dalykų valstybinių brandos egzaminų gavo po 3 šimtukus. Kauno vicemeras S. Kairys ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Sigitas Šliažas mokiniams įteikė mero padėkos raštus ir specialius prizus.

„Malonu matyti tiek jaunų, šviesių veidų. Pirmiausia norėčiau padėkoti mokytojams ir tėveliams, nes jūsų dėka visi šie vaikai šiandien yra čia su mumis. Jūs esate ateitis mūsų valstybės, jūs esate ateitis mūsų miesto. Jūsų rezultatai yra puikus įrodymas jūsų bendraamžiams, kad turint šiek tiek talento ir įdedant daug darbo galima pasiekti tikrai puikių rezultatų“, – sveikindamas abiturientus kalbėjo S. Kairys.

Po 3 šimto balų įvertinimus iš valstybinių brandos egzaminų gavo Robertas Maleckas, Emilija Petraškaitė, Paulius Saulėnas, Austėja Mikalčiūtė (VšĮ Kauno technologijos universiteto gimnazija), Milda Petrikaitė (Kauno Jono Basanavičiaus gimnazija), Gintarė Nomeikaitė, Simonas Gervė, Gediminas Milašius, Sintija Raudonytė (Kauno „Saulės“ gimnazija), Marius Bytautas (VšĮ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija). 30 abiturientų gavo po du šimtukus, 184 gavo po vieną šimtuką.

Geriausiai savo turimas žinias valstybiniuose brandos egzaminuose parodė Kauno technologijos universiteto gimnazijos moksleiviai (67 „šimtukininkai“). Antroje vietoje pagal 100 balų įvertinimą – Kauno „Saulės“ gimnazija (35 „šimtukininkai).

„Baigę mokyklas jūs perimate į savo rankas atsakomybę ne tik už savo, bet ir už mūsų valstybės ateitį. Nebijokite suklysti, nebijokite bandyti, nebijokite eksperimentuoti, nebijokite išvažiuoti ir nebijokite sugrįžti“, – akcentavo Kauno mero patarėjas Dainius Pavalkis.

Kauno miesto tarybos Švietimo ir kultūros komiteto pirmininko pavaduotoja Aušra Papirtienė pabrėžė, jog svarbu nepamiršti savo gimtojo miesto: „Dirbkite Kaunui, dirbkite Lietuvai, nes jūs esate būsimieji įvairių sričių profesionalai“.

Šiais metais vieną ar daugiau šimtukų gavo 272 Kauno abiturientai.

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

 

 

Skip to content