Siunčiama nuotrauka

Tinklinio turnyre savivaldybės komanda liko per plauką nuo apdovanojimų

Savaitgalį baigėsi antrus metus iš eilės surengtas Kauno miesto įmonių ir įstaigų tinklinio turnyras. Uždaroje arenoje vykstančio turnyro nugalėtojais vėl tapo Kauno ugniagesiai.

Turnyre dalyvavo 24 Kauno miesto darbo kolektyvai. Nuo vasario pradžios vienintelėje Kaune uždaroje smėlio arenoje „Rio“ nuolat varžėsi daugiau nei 100 tinklinio entuziastų. Antrą vietą iškovojo „Impuls“, o trečią – bendrovės „Sanitex“ komanda.

Savivaldybės komanda, kuriai atstovavo tarybos nariai Židrūnas Garšva, Gediminas Vasiliauskas, administracijos darbuotojai Audrius Vaivada, Denas Mačiukas, Steponas Čerkauskis ir kiti, iškovojo ketvirtą vietą.

„Tinklinio turnyras  – puikus renginys. Iš tiesų nudžiugino tokia įdomi oganizatorių – Visuomenės sveikatos biuro – iniciatyva. Šiemet kaip ir pernai turnyras sulaukė didžiulio susidomėjimo. Tikiu, kad renginys taps tradicinis”, – sakė turnyre dalyvavęs Ž. Garšva.

“Turnyras organizuojamas jau antrus metus ir susilaukė itin didelio susidomėjimo. Labai džiaugiuosi, kad renginio metu viskas vyko sklandžiai, dalyviai buvo kupini teigiamų emocijų. Su nekantrumu laukiu kito turnyro”, – teigė G. Vasiliauskas.

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Skip to content