Siunčiama nuotrauka

Pirmą kartą Kaune surengtame „Sporto iššūkyje“ – daugiau nei 500 dalyvių

Šūkis „išsitaškyk“ pateisino visus lūkesčius ir galinga jėga nuaidėjo šeštadienį pirmą kartą Kauno sporto halėje organizuotoje treniruočių dienoje „Sporto iššūkis. Kaunas 2016“. Šūkį priėmė šimtai kauniečių ir miesto svečių.

Nuo 10 iki 17 valandos vykusiame renginyje susirinkę įvairaus amžiaus žmonės dalyvavo septyniose skirtingose treniruotėse, kurias vedė profesionalūs treneriai. Treniruočių diena, legendinėje Kauno sporto halėje buvo pradėta trenerės Sigitos Baušytės vedama “PortDeBras” treniruote.  Tai originali mokymo programa, kuri remiasi judėjimo plastika, koordinacija, pratimais laikysenai ir lankstumui gerinti, taip pat ir jėgos pratimų kompleksais, kurie padeda išmokti judėti laisvai ir harmoningai.

Po ramios ir harmoningos treniruotės dalyvius „išsitaškyti“ kvietė trys profesionalūs treneriai, kurie surengė tikrą šokių fiestą „Dance“ treniruotėje. Vėliau sporto entuziastai turėjo galimybę išbandyti  “Les Mills Grit Strength” ir funkcinę treniruotes. Renginio dalyviai taip pat buvo kviečiami pajudėti „Zumba“ ritmu.  Dar viena, itin intensyvi  treniruotė –”Insanity”,  buvo skirta norintiems sudeginti daug kalorijų, daugelio sportininkų vadinama padidinto sunkumo treniruote, reikalaujanti nemažai fizinių pastangų. Treniruočių dieną „Sporto iššūkis. Kaunas 2016“ vainikavo „Yoga for fitness“ treniruotė.

„Sporto iššūkiui“ neliko abejingi nei sveikatingumu besidomintys sporto entuziastai, nei sporto profesionalai, nei vyresnio amžiaus asmenys. „Sportui amžius nesvarbu. Svarbiausia turėti gerą nuotaiką ir nusiteikimą, tam ką tu darai“, – dalinosi mintimis treneris Virgilijus Želvys.

„Treneriai sukūrė tokią atmosferą, kurioje galėjome pasijausti lyg esantys didelėje šokių aikštelėje, kurioje netrūksta daug garso, muzikos ir šviesos. Puikus renginys“, – vardijo treniruočių dienoje apsilankiusi kaunietė Lina.

Kiekvienas dalyvis atvykęs į renginį buvo apdovanotas dalyvio paketu, kuriame galėjo rasti  KMI ir kūno apimčių matuoklį, dalyvio sertifikatą, treniruotėse išeikvotas kalorijas galėjo papildyti grūdų batonėliu su vitaminais, bananu ir greitai paruošiama koše bei atsigaivinti mineralinio vandens buteliuku.

„Džiaugiamės, kad renginys sulaukė didžiulio susidomėjimo. Sulaukėme per 500 sporto entuziastų. Nuo vasaros pradėję rengti nemokamas mankštas ir treniruotes, įsitikinome, kad kauniečiai ir miesto svečiai – tikri sporto ir sveikos gyvensenos entuziastai, o tai mus skatina ir toliau organizuoti tokio pobūdžio renginius. Mūsų siekiai ir toliau išlieka tokie patys – skatinti žmones daugiau sportuoti, judėti, sveikiau gyventi. Esame labai dėkingi visiems prisidėjusiems prie šio renginio, visiems, kurie neliko abejingi ir tikėjo mumis“, – pasakojo renginio organizatorius, S.Dariaus ir S.Girėno sporto centro direktorius Giedrius Bielskus.

Pasak, LSU dėstytojos, sveikatingumo specialistės, EuropeActive profesionalų standarto komiteto narės, Dr. Simonos Pajaujienės, neužtenka iš tribūnų kalbėti apie mažėjantį visuomenės fizinį aktyvumą ir prastėjančius sveikatos rodiklius – jau seniai laikas VEIKTI! Valstybė turėtų žymiai daugiau dėmesio skirti eilinio žmogaus, vaiko, senjoro fizinio aktyvumo galimybėms. Įvairiausioms prevencinėms programoms skiriami milžiniški pinigai, tačiau mokslas jau įrodė, kad prastas fizinis pajėgumas yra žymiai didesnis rizikos veiksnys per ankstyvam mirtingumui negu rūkymas, hipertenzija, diabetas ir kt. „Kada žmonių fizinis aktyvumas taps prioritetu mūsų valstybėje? Skatinti neužtenka, reikia realiai padėti. O „Sporto iššūkis. Kaunas 2016“ – tai vienas iš gerųjų renginių pavyzdžių visuomenės išjudinimui, idėja aktyviam laisvalaikiui ir geros nuotaikos pasikrovimui!” , – pasakojo dr. Simona Pajaujienė.

Pasisekus ir pasitvirtinus idėjai rengti treniruočių festivalį Kauno mieste, renginio organizatoriai jau planuoja šio renginio tęstinumą. „Renginio metu sulaukėme pagyrimų ir klausimų ar planuojame ir toliau organizuoti tokio pobūdžio renginius, tad galiu pasakyti, kad tikrai taip. Įsitikinome, kad kauniečiams reikia „iššūkių“, taipogi džiugu ir tai, kad iššūkį įveikti dalyviai atvyko ir iš kitų miestų Vilniaus, Klaipėdos, Anykščių ir t.t.“, – pasakojo viena iš renginio organizatorių Eglė Antanaitienė. Naujienas apie artėjančius renginius sekite sportohale.lt. O kita, S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro organizuojama, sporto šventė jau visai ne už ilgo, balandžio mėn. „Ąžuolyno bėgimas. Pavasaris 2016“, registruotis galima azuolynobegimas.lt.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Kaunas pilnas kultūros

1920x1080-MEDIATRAFIC-FRANKOFONIJA Frankofonijos mėnuo

2019-03-02

FB event cover-Teatro savaite-02 Kviečiame į TEATRO SAVAITĖS renginius visame Kaune

2019-03-14

Skandi_FB_EVENT_1920x1080px Skandinavijos dienos

2019-04-01

Šiai datai renginių nėra
Buvęs 1 iš 1 Kitas
Visi renginiai
 • Kontaktų paieška ir struktūra
  Kontaktų paieška ir struktūra
  Savivaldybės darbuotojų kontaktų paieška
 • Paslaugos
  Paslaugos
  Čia rasite savivaldybės teikiamas paslaugas
 • Transportas
  Transportas
  Maršrutai, tvarkaraščiai, e. bilietas
 • Asmenų aptarnavimas
  Asmenų aptarnavimas
  Aptarnaujami padaliniai, paraiškų priėmimo informacija
 • Projektiniai pasiūlymai
  Projektiniai pasiūlymai
  Statinių projektų viešinimas
 • Kultūra ir turizmas
  Kultūra ir turizmas
  Įstaigos, konkursai, stipendijos, renginiai
 • Verslas ir finansai
  Verslas ir finansai
  Lengvatos verslui, leidimai, finansai ir mokesčiai, parduodamas turtas
 • Korupcijos prevencija
  Korupcijos prevencija
  Antikorupcijos komisija, kontaktai
 • Urbanistika
  Urbanistika
  Teritorijų planavimas ir statyba, žemės sklypai, reklama
 • Civilinė metrikacija
  Civilinė metrikacija
  Santuokos registracijos apžvalga, informacija jaunavedžiams
 • Švietimas
  Švietimas
  Įstaigos, ugdymas, premijos
 • Seniūnijos
  Seniūnijos
  Kontaktai, paslaugos, naujienos
 • Socialinė apsauga
  Socialinė apsauga
  Paslaugos, parama, būstas
 • Aplinka
  Aplinka
  Aplinkos apsauga, švara, dviračių takai, gyvūnai
 • Sveikata
  Sveikata
  Įstaigos, slauga, sanitarija, teisės aktai
 • Sportas
  Sportas
  Įstaigos, konkursai, stipendijos, renginiai
 • Jaunimas
  Jaunimas
  Jaunimo reikalų taryba, projektai, organizacijos
 • Investicijos
  Investicijos
  Investiciniai projektai, strateginiai dokumentai, ES finansuojami projektai
 • Nevyriausybinės organizacijos
  Nevyriausybinės organizacijos
 • Renovacija
  Renovacija
 • Gyvenamasis būstas
  Gyvenamasis būstas
 • zalia_ikona_pabegeliai
  Pabėgėlių integracija
 • Civilinė sauga
  Civilinė sauga ir mobilizacija
 • zalia_ikona_paveldas
  Kultūros paveldas
 • Viešoji tvarka
  Viešoji tvarka
 • Teisės paslaugos
  Teisinė pagalba